Biz Kimiz?

Sektörün gelişimine uzun yıllar yön vermiş nitelikli bir ekibimiz var; yaptığımız işi çok iyi biliyoruz. Edindiğimiz büyük tecrübeyi, üstün müşteri memnuniyeti politikalarımız ve yenilikçi yaklaşımlarımızla birleştirerek tüm müşterilerimize özgün bir perspektifle artı değer sunmak üzere yola çıktık.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun 8949-13 sayılı Kurul Kararı ve ETS/8949-13/04374 lisans numarası ile tüm Türkiye’de elektrik enerjisi ticareti, serbest tüketicilere satışı, ithalat ve ihracatı faaliyetine başladık.

Dikey entegre enerji şirketi vizyonumuz ve ülkemizin doğal enerji kaynaklarının, verimli ve çevreye duyarlı bir şekilde değerlendirilerek ülke refahına en yüksek artı değerin sağlanmasına katkıda bulunmak için yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim yatırımlarına başladık. 2019 yılının Aralık ayında Şanlıurfa ilinde 3,60 MW’lık güneş enerjisine dayalı santral yatırımımızı tamamladık. 2020 yılının Şubat ayında Konya’da 10,76 MW’lık güneş enerjisine dayalı 2. santral yatırımımızı tamamladık. Halihazırda İzmir ilinde BMC Pınarbaşı kampüsünde 9,46 MW, BMC Otobüs Fabrikasında 1,63 MW, BMC Yedek Parça Deposunda 0,24 MW ve BMC PDI binasında 0,38 MW olmak üzere 5 projede toplam 12,05 MW gücünde güneş enerjisine dayalı çatı sistemi yatırımlarımız devam etmektedir.

Enerjik bir ekiple bir yandan ayrıcalıklı hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmayı, diğer yandan da elektrik üretimindeki gücümüzü artırmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Fark yaratan müşteri deneyimiyle, güvenilen ve tercih edilen tedarik şirketi olmak.

Misyonumuz

Öncü uygulamalar, üstün hizmet kalitesi ve müşterilerine tasarruf sağlamayı esas alan tarifelerle benzersiz bir deneyim sunmak.

 

Ne İş Yapıyoruz?

Müşterilerimizin elektrik ihtiyacını temin etmek için kendi elektrik üretimimize ilaveten elektrik üreticileriyle veya satıcılarıyla elektrik alım anlaşmaları yapıyoruz. Müşterilerimizi tüketim miktarı ve tüketim alışkanlıklarına göre yüksek tasarruflu tarife paketleri oluşturup müşterilerimizin elektrik maliyetlerini düşürücü çözümler sunuyoruz.

 

Gerek kendi satış ekibimizle, gerekse de çözüm ortaklarımız vasıtasıyla ürün ve hizmetlerimizi Türkiye genelindeki tüm tüketicilere ulaştırıyoruz. Üstün müşteri memnuniyeti politikalarımız ve yenilikçi yaklaşımlarımız doğrultusunda hizmet vererek müşterilerimizin elektrik maliyetlerini düşürücü çözümler sunarken bir yandan da ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı benimsiyoruz. Sunduğumuz avantajlı elektrik tarifeleri hakkında bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Güvenilirlik

Yenilikçilik